Aktualności

  Zwiększenie dotacji i wydłużenie terminu realizacji Projektu

  2020-08-31

  26 czerwca 2020 r. został podpisany z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej drugi aneks do umowy o dofinansowanie projektu zwiększający dotację o 6,5 ml złotych, a wartość projektu o 10 ml złotych.

  Aneksem wydłużony został o rok termin zakończenia projektu. Wszystkie zadania zostaną wykonane do końca 2022 r.

  więcej

  Zakończenie realizacji pierwszego etapu modernizacji Stacji Uzdatniania Wody

  2020-08-31

  W maju br, po trwających rok pracach budowlanych, został ukończony pierwszy etap modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy w zakresie budowy zbiornika wody czystej. Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Integral” Sp. z o.o. w Rzeszowie.

  Więcej informacji na temat inwestycji pod adresem:  https://www.wodociagi.debickie.pl/Aktualnosci/no/459

   

  więcej

  Zawarto kolejne umowy na realizację zadań Projektu

  2020-05-19

  W marcu br. została podpisana umowa z Firmą Toolmex Truck Sp. z o.o. z Szydłowca na zakup i dostawę ładowarki teleskopowej osadu.

   

  W dniu 14 maja 2020 r. został podpisany kontrakt z FHU INSTBUD Stanisław Boguta Sp. j. z Nieznanowic na realizację inwestycji „Modernizacja sieci kanalizacyjnej metodą bezwykopową w Dębicy Etap I – Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej DN 800 i DN 1000 ul. Kosynierów Racławickich”. Więcej informacji na temat inwestycji pod adresem  https://www.wodociagi.debickie.pl/Aktualnosci/no/449

   

  więcej

  Film z postępu realizacji inwestycji

  2019-12-11

  Zapraszamy do obejrzenia filmu z postępu realizacji inwestycji na terenie Oczyszczalni Ścieków oraz Stacji Uzdatniania Wody w ramach projektu .

  więcej

  Trwają prace związane z modernizacją Stacji Uzdatniania Wody

  2019-09-06

  Od kilku miesięcy, w ramach zadania  „Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy” trwają prace związane z budową zbiornika wody czystej dla miasta Dębicy. Inwestycję realizuje Generalny Wykonawca –  Integral Rzeszów.

  więcej

  Modernizacja oczyszczalni ścieków w Dębicy idzie pełną parą

  2019-08-27

  Za nami cztery miesiące prac związanych z realizacją Zadania Modernizacja oczyszczalni ścieków w Dębicy.

  więcej

  Podpisano kontrakt na pierwszy etap modernizacji Stacji Uzdatniania Wody

  2019-05-28

  Podpisano kolejny kontrakt w ramach Projektu dotyczący Modernizacji stacji uzdatniania wody w Dębicy.

  więcej

  Kontrakt na realizację Zadania pn. Modernizacja Oczyszczalni Ścieków podpisany

  2019-05-13

  W dniu 28 marca 2019r. w siedzibie Wodociągów Dębickich  został podpisany największy, bo wart 19,6 zł mln netto kontrakt  na roboty budowlane związane z Zadaniem Modernizacja oczyszczalni ścieków w Dębicy. 

  więcej

  Wyłoniono Inżyniera kontraktu dla zadania „Modernizację oczyszczalni ścieków w Dębicy”

  2019-03-07

  „Grupa Inwestor” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Rzeszowa będzie sprawować funkcję Inżyniera kontraktu przy realizacji zadania pn. Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Dębicy. Umowa z Wykonawcą  została podpisana 25 lutego 2019 roku i wejdzie w życie z dniem podpisania umowy na roboty budowlane.

  więcej

  Podpisano umowy z Wykonawcami na budowę kanalizacji sanitarnej

  2018-11-09

  W październiku podpisano umowy na budowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami objętą Zadaniem 5 i 6 w Projekcie. Kanalizację sanitarną o długości 0,68 km
  w ul. Sportowej i Słonecznej wybuduje Zakład Usług Budowlano-Montażowych Wodmel R. Śniegowski E. Pociask Spółka jawna. Natomiast Zakład Robót Melioracyjno-Kanalizacyjnych Hydrobud – B. Pysz, U. Pysz – Spółka jawna wykona 3,30 km kanalizacji sanitarnej przy ul. Łukasiewicza, Energetycznej
  i Granicznej. Planowany termin zakończenia prac przypada na koniec września 2019 r.

   

  więcej