Aktualności

  Podpisano umowę na pełnienie nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy – etap II

  2021-06-02

  W dniu 31 maja br. została podpisana umowa z HTS Sp. z o.o. z Rzeszowa na pełnienie nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy – etap II.

  więcej

  Przystępujemy do II etapu Modernizacji Stacji Uzdatniania Wody

  2021-04-19

  Rozpoczęta w 2019 budową zbiornika wody czystej Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy będzie kontynuowana przez Inżynierię Rzeszów S.A., z którą 16 kwietnia br. została podpisana umowa na realizację drugiego etapu.

  Do końca 2021 roku wykonane zostaną miedzy innymi modernizacja mieszaczy wolnych i szybkich, wymienione zostaną rurociągi ze zbiorników kontaktowych do starej studni wody czystej, dwa rurociągi ze starej studni wody czystej do pompowni wysokiego tłoczenia, rurociągi przesyłowe w komorze zasuw zbiorników kontaktowych, a także rurociąg obejściowy na odcinku woda surowa – osadnik i rurociąg z osadnika wstępnego do budynku mieszaczy.

   

  Wartość kontraktu to prawie 3,7 mln zł netto.

  więcej

  Podpisano umowy na realizację zadania pn. „Modernizacja kanalizacji metodą bezwykopowową w Dębicy – Etap II” oraz na nadzór inwestorski

  2021-04-14

  W marcu br. podpisane zostały umowy z trzema Wykonawcami na realizację zadania pn. „Modernizacja kanalizacji metodą bezwykopowową w Dębicy – Etap II”. Wykonawcami zadania obejmującego roboty budowlane w zakresie przebudowy i renowacji istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej metodą bezwykopową o łącznej długości ponad 6,2 km i wartości ponad 4 mln zł netto są Firmy: BLEJKAN S.A. ze Szczecina, Firma Handlowo-Usługowa INSTBUD Stanisław Boguta Spółka Jawna z Nieznanowic oraz  Zakład Robót Melioracyjno-Kanalizacyjnych HYDROBUD B. Pysz, U. Pysz Sp. J. z Latoszyna.

  Za nadzór inwestorski nad całością prac odpowiada Piotr Mazur Firma Inżynierska MAZPROK z Krakowa.

  więcej

  Podpisano kolejny kontrakt w ramach Projektu na realizację zadania „Zakup i dostawa samochodu specjalistycznego przeznaczonego do czyszczenia sieci oraz transportu ścieków”.

  2020-12-10

  16 listopada br. podpisana została umowa z wyłonionym w ramach przetargu Wykonawcą firmą GAMON TRUCKS sp. z o.o. z Rybnika, na realizację zadania „Zakup i dostawa samochodu specjalistycznego przeznaczonego do czyszczenia sieci oraz transportu ścieków”. Kontrakt o wartości 1 050 000,00 zł netto zostanie zrealizowany do dnia 15 października 2021 r.

  więcej

  Oddanie do eksploatacji zmodernizowanej oczyszczalni ścieków

  2020-10-13

  Zmodernizowana oczyszczalnia ścieków, oddana oficjalnie do eksploatacji 24 września br. była największym zdaniem realizowanym w ramach projektu. Generalnym Wykonawcą była Inżynieria Rzeszów S.A.

  Więcej informacji na temat inwestycji pod adresem: https://archiwum.wodociagi.debickie.pl/Aktualnosci/no/475

   

  więcej

  Zwiększenie dotacji i wydłużenie terminu realizacji Projektu

  2020-08-31

  26 czerwca 2020 r. został podpisany z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej drugi aneks do umowy o dofinansowanie projektu zwiększający dotację o 6,5 ml złotych, a wartość projektu o 10 ml złotych.

  Aneksem wydłużony został o rok termin zakończenia projektu. Wszystkie zadania zostaną wykonane do końca 2022 r.

  więcej

  Zakończenie realizacji pierwszego etapu modernizacji Stacji Uzdatniania Wody

  2020-08-31

  W maju br, po trwających rok pracach budowlanych, został ukończony pierwszy etap modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy w zakresie budowy zbiornika wody czystej. Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Integral” Sp. z o.o. w Rzeszowie.

  Więcej informacji na temat inwestycji pod adresem: https://archiwum.wodociagi.debickie.pl/Aktualnosci/no/459

  więcej

  Zawarto kolejne umowy na realizację zadań Projektu

  2020-05-19

  W marcu br. została podpisana umowa z Firmą Toolmex Truck Sp. z o.o. z Szydłowca na zakup i dostawę ładowarki teleskopowej osadu.

   

  W dniu 14 maja 2020 r. został podpisany kontrakt z FHU INSTBUD Stanisław Boguta Sp. j. z Nieznanowic na realizację inwestycji „Modernizacja sieci kanalizacyjnej metodą bezwykopową w Dębicy Etap I – Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej DN 800 i DN 1000 ul. Kosynierów Racławickich”. Więcej informacji na temat inwestycji pod adresem

  https://archiwum.wodociagi.debickie.pl/Aktualnosci/no/449

  więcej

  Film z postępu realizacji inwestycji

  2019-12-11

  Zapraszamy do obejrzenia filmu z postępu realizacji inwestycji na terenie Oczyszczalni Ścieków oraz Stacji Uzdatniania Wody w ramach projektu .

  więcej

  Trwają prace związane z modernizacją Stacji Uzdatniania Wody

  2019-09-06

  Od kilku miesięcy, w ramach zadania  „Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dębicy” trwają prace związane z budową zbiornika wody czystej dla miasta Dębicy. Inwestycję realizuje Generalny Wykonawca –  Integral Rzeszów.

  więcej